www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

2015.03.20 XIX Targi Edukacyjne

Tegoroczne poznańskie XIX Targi Edukacyjne upłynęły pod hasłem „Edukacja to podróż”. Na tę intensywną wyprawę po około 250 stanowiskach wystawienniczych placówek edukacyjnych (szkół, uczelni z kraju i z zagranicy, ośrodków doskonalenia nauczycieli) wyruszyło w czasie trzech minionych dni (20.03-22.03 br.) około 33 tysięcy osób.

W spotkaniach targowych – konferencjach, seminariach, warsztatach, panelach dyskusyjnych, prezentacjach Kina Mądrych Filmów, przygotowanych przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu wzięło udział prawie 3 500 tysiąca osób.

Targi Edukacyjne jak zawsze okazały się przestrzenią pozyskiwania informacji przez uczniów i ich rodziców na temat możliwości dalszej edukacji. Można było porozmawiać o ofercie szkół z nauczycielami i starszymi kolegami; skorzystać z konsultacji na stoisku poradni psychologiczno-pedagogicznej; zasięgnąć informacji oświatowej u przedstawicieli Kuratorium Oświaty; poznać ofertę edukacyjną Muzeum Narodowego oraz Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu.

Dużo emocji budziły występy artystyczne przedszkolaków i uczniów. Na scenie prezentowali swoje talenty wokalne i taneczne przy gromkich brawach publiczności i duchowym wsparciu koleżanek i kolegów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także Targi Książki oraz Salon Wyposażenia Szkół i Przedszkoli.

„Edukacja to podróż”, która nigdy się nie kończy. Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy Państwa na jubileuszowe XX Targi, które odbędą się w przyszłym roku w terminie od 18.03 do 20.03.2016 r.