www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

2015.03.20 XIX Targi Edukacyjne

Tegoroczne poznańskie XIX Targi Edukacyjne upłynęły pod hasłem „Edukacja to podróż”. Na tę intensywną wyprawę po około 250 stanowiskach wystawienniczych placówek edukacyjnych (szkół, uczelni z kraju i z zagranicy, ośrodków doskonalenia nauczycieli) wyruszyło w czasie trzech minionych dni (20.03-22.03 br.) około 33 tysięcy osób.

W spotkaniach targowych – konferencjach, seminariach, warsztatach, panelach dyskusyjnych, prezentacjach Kina Mądrych Filmów, przygotowanych przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu wzięło udział prawie 3 500 tysiąca osób.

Targi Edukacyjne jak zawsze okazały się przestrzenią pozyskiwania informacji przez uczniów i ich rodziców na temat możliwości dalszej edukacji. Można było porozmawiać o ofercie szkół z nauczycielami i starszymi kolegami; skorzystać z konsultacji na stoisku poradni psychologiczno-pedagogicznej; zasięgnąć informacji oświatowej u przedstawicieli Kuratorium Oświaty; poznać ofertę edukacyjną Muzeum Narodowego oraz Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu.

Dużo emocji budziły występy artystyczne przedszkolaków i uczniów. Na scenie prezentowali swoje talenty wokalne i taneczne przy gromkich brawach publiczności i duchowym wsparciu koleżanek i kolegów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także Targi Książki oraz Salon Wyposażenia Szkół i Przedszkoli.

„Edukacja to podróż”, która nigdy się nie kończy. Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy Państwa na jubileuszowe XX Targi, które odbędą się w przyszłym roku w terminie od 18.03 do 20.03.2016 r.