www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Nie przegap terminu

Projekt Walizki Wyobraźni

Fundacja Serdecznik z Poznania zaprasza przedszkola publiczne, specjalne i integracyjne z Wielkopolski do bezpłatnego udziału w projekcie: „Walizki Wyobraźni”, którego celem jest przekazanie przedszkolom walizek wyposażonych w książki i akcesoria edukacyjne, przeszkolenie pracowników oraz utworzenie Lokalnych Klubów Czytelniczych. Projekt potrwa od 1 października 2016 do 31 maja 2017 r. Rekrutacja do projektu obywa się w terminie 5-23 września 2016.

Regionalny Konkurs Grantowy Programu „Równać Szanse 2016”

Zapraszamy do konkursu fundacje i stowarzyszenia, domy kultury i biblioteki z terenów wiejskich i miast do 20 000 mieszkańców. Wniosek należy złożyć do dnia 25 października 2016r. Zachęcamy do udziału w szkoleniu, które odbędzie się w dniu 24 września w Poznaniu, w godz. od 10.00 do 15.00.
Więcej informacji: www.rownacszanse.pl oraz na stronie Operatora www.siz.poznan.pl.

Bank Ambitnej Młodziezy

Fundacja BZWBK ogłasza nabór wniosków w programie grantowym Bank Ambitnej Młodzieży. Projekty można składać za pomocą aplikacji internetowej od 15 września do 13 października br.

5. Konkurs grantowy Fundacji BGK „Na dobry początek!”

Celem konkursu jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci z terenów wiejskich i małych miejscowości, w wieku od 2-8 lat,  a także wspieranie społeczności lokalnych w tworzeniu inspirującego otoczenia do rozwoju dzieci, w tym integracji dzieci z rodzin o niskim statusie społeczno-ekonomicznym oraz integracji wielopokoleniowej. Wnioski można składać do 12 września br

Dzwonek na obiad - stypendium

Ruszyła kolejna odsłona programu „Dzwonek na obiad” fundacji „Być Bardziej”. Zgłoszenia do programu można składać do 20 września. O stypendium obiadowe mogą ubiegać się rodziny, których miesięczny dochód netto nie przekracza 800 złotych na jedną osobę.

Konkurs Grantowy Kulczyk Foundation

Zapraszamy do składania wniosków w kolejnej edycji konkursu, tym razem na inwestycje służące otoczeniu.

Konkurs „Na dobry początek”

O dotacje mogą ubiegać się fundacje, stowarzyszenia, biblioteki publiczne oraz ośrodki kultury, sportu i rekreacji, z siedzibą na terenach wiejskich lub w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców. Dofinansowanie w wysokości od 3 do 10 tys. zł można przeznaczyć na przygotowanie i prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku 2-8 lat, porady specjalistyczne dla dzieci i warsztaty dla rodziców. Nabór wniosków trwa do 12 września br.

Program  ERASMUS+

Zapraszamy na regionalne spotkania informacyjne w ramach Programu ERASMUS+

Program KLUB

Minister Sportu i Turystyki ogłosił programu „Klub”, w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. Program skierowany jest do klubów sportowych (działających w formie stowarzyszenia lub związków stowarzyszeń), których podstawowym celem działalności statutowej jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz uczniowskich klubów sportowych.