www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Archiwum

JĘZYKI ODNOWA - seminarium naukowe: Efektywne nauczanie języków obcych online

Seminarium zostało zaplanowane w zastępstwie corocznej konferencji dla nauczycieli języków obcych, którą Wydział Anglistyki UAM organizuje we współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Seminarium zostało zaplanowane w zastępstwie corocznej konferencji dla nauczycieli języków obcych, którą Wydział Anglistyki UAM organizuje we współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

2020-10-23 zobacz więcej

Dzień Edukacji Narodowej 2020

2020-10-13 zobacz więcej

Stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Zachęcamy do składania wniosków o przyznanie stypendiów naukowych Marszałka Województwa Wielkopolskiego w kategorii uczeń oraz w kategorii student.

2020-10-12 zobacz więcej

Już 11 października Międzynarodowy Dzień Dziewcząt!

  W tym roku Międzynarodowy Dzień Dziewcząt, ustanowiony przez zgromadzenie Ogólne ONZ w 2011 roku, odbywa się pod hasłem „Mój głos, nasza równa przyszłość”. Posłuchajmy głosu dziewcząt!

2020-10-09 zobacz więcej

Polski Komitet Normalizacyjny zaprasza 14 października br. o godzinie 11.00 na webinar „Normalizacja w szkole”

Polski Komitet Normalizacyjny w swojej działalności już od wielu lat uwzględnia cele i potrzeby związane z polityką edukacyjną. Propagowanie wśród młodego pokolenia przekonania o roli norm technicznych i normalizacji w życiu codziennym, a także zachęcenie nauczycieli do wprowadzenia tematyki normalizacyjnej do zajęć lekcyjnych stanowi podstawę do skutecznego łączenia świata edukacji ze światem normalizacji.

2020-10-09 zobacz więcej

Narzędzia cyfrowe w szkole

Zapraszamy na webinaria dotyczące wykorzystania narzędzi cyfrowych w czasie lekcji: WEB23 Padlet – wirtualna tablica do pracy zdalnej i WEB24 LearningApps – wykorzystanie interaktywnych ćwiczeń do motywowania uczniów.

2020-09-18 zobacz więcej

Narodowe Czytanie 2020 ODN i Przyjaciele

Wraz z dyrektorami i nauczycielami z wielkopolskich szkół, doradcami metodycznymi, nauczycielami konsultantami z ODN w Poznaniu oraz przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, czytamy „Balladynę” Juliusza Słowackiego.

2020-09-05 zobacz więcej