www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Archiwum

Życzenia 2019

2019-12-19 zobacz więcej

Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli geografii

Zapraszamy nauczycieli geografii szkół podstawowych klas IV-VIII i szkół ponadpodstawowych na bezpłatne warsztaty organizowane we współpracy z Wydawnictwem Meridian

2019-12-17 zobacz więcej

III Edycji Konkursu „EduPak Polska”

Zapraszamy do udziału w Ekologicznym Konkursie III edycji EduPak Polska, organizowanym przez Friends of Glass i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Mamy wiele nowości oraz nagrody wybierane przez samych Laureatów.

2019-12-13 zobacz więcej

Rozpoczęły się zapisy do VII edycji drużynowego konkursu matematyczno-informatycznego KOALA

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów klas 7 i 8 SP  oraz dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Udział jest bezpłatny. Rozwiązywanie zadań I etapu rozpocznie się 3 stycznia 2020. Regulamin, zadania treningowe i aktualności znajdują się na stronie konkursu. Zapraszamy do udziału,  

2019-12-11 zobacz więcej

XXIV Spotkanie flażoletowe „Śladami Trzech Króli”

11 stycznia 2019r. o godz. 10:30 w Poznańskiej Bazylice Archikatedralnej odbędzie się XXIV spotkanie flażoletowe „Śladami Trzech Króli”. Serdecznie zapraszamy do udziału! Tradycyjnie, każdy uczestnik spotkania otrzyma bezpłatnie specjalnie wydany na tę okazję śpiewnik z kolędami.

2019-12-09 zobacz więcej

Pakiet powitalny dla uczniów z doświadczeniem migracji w Twojej szkole - warsztat

Zapraszamy na warsztat poświęcony przygotowaniu pakietu powitalnego dla uczniów z doświadczeniem migracji w Twojej szkole. Pakiet powitalny to pomysł na to, żeby na kilku stronach znalazły się wszystkie najważniejsze informacje dla nowego ucznia (i jego rodzica), którzy przybyli z innego kraju. Uczestnicy otrzymają szablon, na jego podstawie będą mogli przygotować pakiet dla swojej szkoły.

2019-12-02 zobacz więcej

Matematyczny Kalendarz Adwentowy

Na początku grudnia ruszyła trzecia edycja Matematycznego kalendarza adwentowego. Jest to konkurs matematyczny skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Inicjatorem i organizatorem konkursu, jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego – Departament Edukacji i Nauki oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu. Patronat nad Konkursem sprawuje Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Matematycznego.

2019-11-26 zobacz więcej