www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Archiwum

Z przyjemnością informujemy, że nasz Ośrodek został Laureatem Plebiscytu ORŁY Kształcenia.

Dziękujemy za Państwa głosy i za to, że jesteście z nami!  Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!  Ranking został sporządzony na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami.

2019-04-03 zobacz więcej

I Wielkopolski Rajd Szlakiem Policji Państwowej II RP – 13 kwietnia 2019

Celem rajdu jest upamiętnienie funkcjonariuszy Policji Państwowej II Rzeczpospolitej z Wielkopolski, którzy po napaści ZSRR na Polskę we wrześniu 1939 r. dostali się do niewoli sowieckiej i w 1940 r. zostali zamordowani przez NKWD w Twerze.

2019-04-02 zobacz więcej

Zachęcamy do udziału w VIII edycji projektu Akademia Letnia. Dobry nauczyciel-lepszy uczeń, który stanowi część składową dużego projektu Olimpiada Solidarności.

Wykłady i warsztaty kierowane są do nauczycieli szkół średnich, o profilu humanistycznym, głównie nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie. Termin realizacji projektu: 30.06-07.07.2019 r. Projekt realizowany będzie w Gdańsku.

2019-04-01 zobacz więcej

Wyniki XI edycji wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

Decyzją wojewódzkiej komisji konkursowej zostali  wyłonieni laureaci I, II i III miejsca szkół podstawowych, III klasy gimnazjum i szkół ponadpodstawowych.

2019-03-28 zobacz więcej

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego pt.: Lekcja wychowania fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej.

Pracownicy Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu chcieliby zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie.

2019-03-27 zobacz więcej

Uwaga na fałszywe strony do składania e-PIT-ów

Resort Finansów ostrzega przed fałszywymi stronami do składania e-PIT-ów.  

2019-03-27 zobacz więcej

Tu Powstała Polska – Szlak Piastowski. Zacznijmy od początku

V edycja ogólnopolskiego konkursu jest adresowana do dzieci z klas V – VII szkół podstawowych.  Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i nagraniu reportażu filmowego o historii i nowym przebiegu Szlaku Piastowskiego. Zgłoszenia można przesyłać do 30 kwietnia br.

2019-03-27 zobacz więcej