www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Archiwum

III Andrzejkowy Festiwal Piosenki Światowej

Gimnazjum nr 53 w Poznaniu, po raz trzeci organizuje Andrzejkowy Festiwal  Piosenki Światowej im. Pawła Edmunda Strzeleckiego o Złotego Kangura. W tym roku odbędzie się on dnia 30 listopada. Celem festiwalu jest promocja młodych talentów i rozwijanie wielokulturowości. Uczestnikami przeglądu będą soliści i duety - uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

2016-10-18 zobacz więcej

Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli na niezwykłe spotkanie pt: „Noc robotów”

Podczas wieczornych odwiedzin w naszym Ośrodku będzie można wziąć udział w  warsztatach przygotowujących do nauki programowania, obejrzeć nowoczesne roboty edukacyjne oraz poznać metody wspierające myślenie algorytmiczne. Będzie to również czas na wymianę doświadczeń i rozmowy o czekających nas wyzwaniach związanych z wdrażaniem nauki programowania w szkołach.

2016-10-17 zobacz więcej

Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce - XXI edycja

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski zaprasza wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja z Wielkopolski do udziału w XXI Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce, którego celem jest przybliżenie uczniom dziedzictwa kulturowego Wielkopolski, jej historii, flory, fauny, tradycji, gwary i kultury regionalnej, a poprzez to kształtowanie poczucia własnej tożsamości oraz związku z regionem.

2016-10-17 zobacz więcej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2016-10-13 zobacz więcej

Noc robotów

2016-10-12 zobacz więcej

Program edukacyjny „Szkoła dziedzictwa. Wielokulturowość”

Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu zapraszają nauczycieli i nauczycielki (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna) do udziału w drugiej edycji programu edukacyjnego „Szkoła dziedzictwa. Wielokulturowość”.

2016-10-11 zobacz więcej

Nowy adres strony www

2016-10-10 zobacz więcej