www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Archiwum

Konkurs „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii” IV edycja

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii, który jest adresowany do uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych i trzecich klas technikum. Jest to konkurs o charakterze ogólnopolskim  ,  którego celami są: upowszechnianie wśród młodzieży ponadgimnazjalnej wiedzy na temat historii najnowszej Polski, przybliżanie polskiego dziedzictwa historycznego i polskiego dorobku kulturowego.

2016-10-05 zobacz więcej

Zapraszamy na konferencję „Dwie strony sieci”

Zapraszamy do udziału w konferencji  „Dwie strony sieci” organizowanej przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz Zakład Resocjalizacji Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu. Zachęcamy  do udziału  dyrektorów szkół, nauczycieli, kuratorów sądowych, policjantów zajmujących się problematyką nieletnich, a także studentów UAM w Poznaniu.

2016-10-02 zobacz więcej

Konkurs informatyczny AVATAREK z atrakcyjnymi nagrodami

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu  zaprasza do udziału w  VII edycji konkursu informatycznego AVATAREK. Konkurs skierowany jest do uczniowie szkół gimnazjalnych województwa wielkopolskiego. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań technologiami informacyjno-komunikacyjnymi wśród uczniów oraz ujawnianie i rozwijanie talentów informatycznych młodzieży gimnazjalnej. Konkurs jest bezpłatny. Wszystkie materiały dostarczają organizatorzy. AVATAREK objęty jest patronatem honorowym m.in.  Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Polskiego Towarzystwa Informatycznego Oddział Wielkopolski i Polskiego Biura ECDL.

2016-09-30 zobacz więcej

Konkurs plastyczny Instytutu Sztuk Pięknych

Zespół Wychowania przez Sztukę Instytutu Sztuk Pięknych AJD ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży od lat 6 do 16, zatytułowany „Moja plastyka – moja technika”.  Konkurs objęty jest patronatem J.M. Rektor AJD oraz Dziekana Sztuki AJD. Na prace czekamy do 31 października 2016 r.

2016-09-30 zobacz więcej

Bezpiecznik Szkolny – lekcja obowiązkowa

Film, w którym niepełnosprawni bohaterowie dzielą się swoimi doświadczeniami z wypadków i życia na wózku to materiał edukacyjny dostępny dla nauczycieli ze szkół w całej Polsce. Do filmu opracowano również scenariusz lekcji. Realizatorem projektu „Bezpiecznik Szkolny” jest Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ z Konina.

2016-09-28 zobacz więcej

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Konkurs przedmiotowy z wiedzy o społeczeństwie organizowany jest w roku szkolnym 2016/2017 przez CEO na zlecenie Kuratorów Oświaty w województwach kujawsko-pomorskim, dolnośląskim, małopolskim, opolskim, podkarpackim, podlaskim oraz wielkopolskim. Podczas Konkursu uczniowie rozwiązują testy (I, II i III etap), przygotowują projekt (II etap) i zespołowo rozwiązują zadanie analityczno-problemowe (III etap).

2016-09-28 zobacz więcej

S16

2016-09-23 zobacz więcej