www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Archiwum

Gimnazjalna Olimpiada Matematyczno-Informatyczna GOMI

Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie zaprasza do udziału w Gimnazjalnej Olimpiadzie Matematyczno-Informatycznej GOMI. Olimpiada odbędzie się w tym roku po raz piąty. Konkurs jest połączeniem wiedzy z matematyki i informatyki z wykorzystaniem aplikacji na dysku Google. Udział w nim jest całkowicie darmowy.

2017-01-11 zobacz więcej

Konkurs „Polacy w świecie znani z działalności misyjnej, technicznej, archeologicznej i przyrodniczej”

Departament Edukacji i Nauki informuje o organizowanym konkursie. Tegoroczna edycja dotyczy działalności Polaków w Peru. Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody rzeczowe podczas uroczystej Gali. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2017r.

2016-12-23 zobacz więcej

Życzenia Świąteczne

2016-12-21 zobacz więcej

Granty WKO

2016-12-05 zobacz więcej

Zachęcamy do udziału w konkursie Wolontariusz Roku

Konkurs skierowany jest dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych działających na terytorium Polski, szkół nad którymi nadzór sprawuje Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą oraz polonijnych szkół społecznych z całego świata.

2016-12-05 zobacz więcej

Dzień Bezpiecznego Internetu

Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, promując bezpieczeństwo w sieci wśród dzieci i młodzieży, zachęcają do włączenia się w obchody 13 Edycji Dnia Bezpiecznego Internetu  

2016-11-21 zobacz więcej

Konferencja szkoleniowa „Twoje Bezpieczeństwo- nasza sprawa, praca w Holandii”

Zapraszamy do udziału w konferencji szkoleniowej organizowanej przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu i Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

2016-11-15 zobacz więcej