www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Archiwum

XXVII Krajowa Konferencja SNM „Matematyka - dodaj do ulubionych!” 9-12 lutego 2018 r., Poznań

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych najnowszymi zmianami w edukacji, w szczególności w edukacji matematycznej: podstawa programowa, podręczniki, egzaminy zewnętrzne, ramowe plany nauczania itp., jak również wszystkich poszukujących nowych inspiracji do pracy z uczniami.

2018-02-01 zobacz więcej

Gimnazjalna Olimpiada Matematyczno Informatyczna

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie zaprasza uczniów klas gimnazjalnych (klasy II i III) do udziału w Gimnazjalnej Olimpiadzie Matematyczno - Informatycznej „GOMI”.

2018-01-25 zobacz więcej

Programowanie w Python

Ostatnie wolne miejsca na kurs WR29 Programowanie w Pythonie. Jest to ostatnia edycja tego szkolenia w tym roku szkolnym. Zapraszamy!

2018-01-17 zobacz więcej

Szanowni Państwo Nauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych!

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu , Związek Miast Polskich i Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM zapraszają  do udziału w projekcie: „Zapomniane  deportacje obywateli polskich z ziem wcielonych do III Rzeszy”

2018-01-16 zobacz więcej

W Katedrze Poznańskiej kolędowało 1800 flażolecistów

Cieszymy się, że XXII spotkanie flażolecistów „Śladami Trzech Króli” zgromadziło tak wielu młodych muzyków, którzy przybyli ze swoimi nauczycielami i rodzicami.

2018-01-15 zobacz więcej

Konferencja „O nauczaniu i uczeniu się informatyki inaczej – jak uczyć programowania”

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu wraz z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Poznańską Fundacją Matematyczną zaprasza do udziału w konferencji, która odbędzie się 20 stycznia 2018 r.

2018-01-08 zobacz więcej

Jak rozwijać kompetencje społeczne uczniów? Pomysły na lekcje wychowawcze dla nauczycieli szkół podstawowych

Podczas wykładu i warsztatów zastanowimy się m. in.: Dlaczego warto rozwijać kompetencje społeczne uczniów?, Gdzie szukać inspiracji i narzędzi do rozwijania kompetencji społecznych uczniów?, Jak rozmawiać z uczniami o emocjach?

2018-01-05 zobacz więcej