www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Zintegrowany System Kwalifikacji - możliwości dla edukacji « powrót

Zintegrowany System Kwalifikacji - możliwości dla edukacji

Zaproszenie  skierowane jest do nauczycieli, dyrektorów szkół, reprezentantów placówek doskonalenia nauczycieli.

Podczas pierwszego dnia trenerki Instytutu Badań Edukacyjnych opowiedzą o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji, jego rozwiązaniach i narzędziach. W dalszej części spotkania zostanie przedstawiony model nauczyciela zawarty w Zintegrowanej Strategii Umiejętności 2030. Celem ostatniego modułu będzie identyfikacja ról współczesnego nauczyciela.

W drugim dniu uczestnicy dowiedzą się, czym są kwalifikacje rynkowe w edukacji, oraz jakie są korzyści z ich funkcjonowania. Uczestnicy będą mieli okazję poznać doświadczenia podmiotu działającego w ramach ZSK i dowiedzieć się jak wygląda proces opisywania i funkcjonowania kwalifikacji w systemie.

W dalszej części przedstawione będą wyzwania zawodowe, z którym mierzą się obecnie nauczyciele oraz zostaną wyodrębnione umiejętności, które mogą być potwierdzane certyfikatem. Spotkanie zakończy warsztat poświęcony przećwiczeniu w praktyce, jak wygląda opis kwalifikacji rynkowych.

Spotkanie informacyjne skierowane jest do nauczycieli, dyrektorów szkół, reprezentantów placówek doskonalenia nauczycieli oraz innych podmiotów, które zajmują się szkoleniem i doskonaleniem zawodowym nauczycieli, a także pozostałych osób,  zainteresowanych tematyką wydarzenia.

Spotkania pn.: „Zintegrowany System Kwalifikacji - możliwości dla edukacji” mają formułę online (2 x po 2 godziny) z elementami i warsztatów. Łącznie zaplanowaliśmy organizację 8 dwudniowych spotkań (każde spotkanie jest dedykowane dla 2 wybranych województw):
Województwo wielkopolskie i łódzkie:

Termin zgłoszeń upływa na dwa dni przed każdym wydarzeniem. Liczba miejsc jest ograniczona.