www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Nauczanie on-line - REFLEKSJE « powrót

Nauczanie on-line - REFLEKSJE

Nauczanie on-line REFLEKSJE
Jak z kryzysu rodzi się nowa jakość?
Wyzwania, które przeprowadziły nas z niemożliwego w codzienność. Spróbowaliśmy i udało się!

Priorytetem jest dla nas wsparcie nauczycieli, dlatego staraliśmy się, żeby nasz Ośrodek był przestrzenią wymiany doświadczeń w tym wymagającym czasie. Mamy nadzieję, że nam się to udało.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia spotkania, które odbyło się w czerwcu br. Pani Ewa Superczyńska – dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu zaprosiła do rozmowy p. Elżbietę Leszczyńską –  Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz p. Dorotę Kinal – dyrektora Departamentu Edukacji i Nauki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

Usłyszycie odpowiedzi  na pytania, które wielu z nas zadawało sobie w trakcie nauki zdalnej. Co zmieniło wprowadzenie obowiązku zdalnego nauczania? Co warto kontynuować?  Jakie nowe wyzwania spowodował stan epidemiczny dla systemu edukacji i jak im sprostać?

Nowa jakość w edukacji zostanie już z nami na zawsze! Już dzisiaj wiemy, że „szkołę warto pomyśleć inaczej”.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy, która jest podsumowaniem ostatniego czasu w edukacji oraz zapowiedzią konferencji, którą przygotowujemy!

„Nagranie zostało zrealizowane w Green Studio stworzonym z udziałem funduszy UE w ramach Projektu "Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020" realizowanego przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.”