www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

reforma edukacji

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

www.cyfrowalekcja.pl

czas zawodowców

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

materiały dla dyrektora szkoły, placówki

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

Medioteka Języka Niemieckiego

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Program profilaktyczny dot. przeciwdziałania radykalizacji – badanie sondażowe dla nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych « powrót

Program profilaktyczny dot. przeciwdziałania radykalizacji – badanie sondażowe dla nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego planuje przygotowanie i wdrożenie kompleksowego, opartego na naukowej podbudowie, programu profilaktycznego zorientowanego na skuteczne zapobieganie radykalizacji, która wiedzie do dyskryminacji i mowy nienawiści.

W związku z tym zapraszamy wszystkich nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych do udziału w ankiecie dotyczącej sytuacji w środowisku szkolnym.

Badanie pozwoli zdiagnozować poziom rzeczywistego i potencjalnego zagrożenia radykalizacją wiodącą do zachowań dyskryminacyjnych lub mowy nienawiści w środowisku szkolnym. Ponadto, dzięki danym dostarczonym przez praktyków zostanie zrealizowany cel w postaci poznania sytuacji panującej w szkole, wraz ze wskazaniem przyczyn leżących u podstaw wspomnianych zagrożeń. Zebrane informacje posłużą do zaprojektowania programu profilaktycznego minimalizującego zdiagnozowane zagrożenia lub zapobiegającego ich przyszłemu pojawianiu się i eskalacji.

Ankieta dla nauczycieli, dyrektorów, pedagogów oraz psychologów szkolnych znajduje się pod tym linkiem: https://www.interankiety.pl/f/YDpzergE

Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje 5-10 minut. Ankieta jest aktywna do wypełnienia, do 15 czerwca 2020 r.
Więcej informacji o badaniu
W przypadku pytań prosimy o kontakt z P. Edytą Pazura-Umecką, tel. 61 866 90 51, e-mail: edyta.pazura@ppbw.pl.