www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Konkurs „Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej” « powrót

Konkurs  „Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej”

Departament Edukacji i Nauki informuje o organizowanym konkursie „Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej”.

Tegoroczna edycja dotyczy działalności Polaków we Włoszech.

Celem Konkursu jest wzbudzenie zainteresowania wśród uczniów historią sławnych Polaków w świecie oraz historią, geografią i kulturą kraju, określonego w temacie na dany rok. Udział w Konkursie daje możliwość rozwijania wrażliwości i kreatywności dzieci i młodzieży poprzez twórczość artystyczną, uwrażliwianie na piękno otaczającego nas świata i różnorodność kulturową oraz zachęcenie ich do samodzielnej pracy przy wykorzystaniu różnorodnych źródeł informacji i technik plastycznych. Wiedza, że nasza Ojczyzna dała światu wybitnych ludzi, napawa nas dumą z Polski oraz ich wybitnych reprezentantów na przestrzeni wieków.

Rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas XXIII Targów Edukacyjnych, które odbędą się w dniach od 01 do 03 marca 2019.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z regulaminem konkursu.
Termin przesyłania zgłoszeń upływa 10 lutego 2019r.

Szczegóły znajdują się w załącznikach:

  1. Uchwała Nr 71/2018 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 13 grudnia 2018r. w sprawie organizacji konkursu „Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej”
  2. Regulamin Konkursu
  3. Karta uczestnika
  4. Karta oceny pracy
  5. Kwalifikacja do II etapu