www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Aktualności

Zapraszamy na Kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej

Kurs daje możliwość wzięcia udziału w konkursie na stanowisko dyrektora. Planowane terminy zjazdów oraz rejestracja na kurs kwalifikacyjny znajdują się na stronie kursu

2019-12-16 zobacz więcej

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

Szanowni Poloniści Szkół Podstawowych,z uwagi na spóźniony termin ogłoszenia Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych Komitet Główny Olimpiady w porozumieniu z MEN organizuje II turę kwalifikacji szkolnych. Pozwala ona na udział tym szkołom, które nie zdążyły przeprowadzić zawodów szkolnych w listopadzie 2019. W związku z powyższym przesunięty został na 25 stycznia termin pisemnych eliminacji okręgowych dla wszystkich uczestników.  

2019-12-10 zobacz więcej

Bardzo Młoda Kultura: Wielkopolska!

Projekt stanowi kontynuację działań integrujących sektor kultury z sektorem oświaty sukcesywnie rozwijanych w zespole Centrum Praktyk Edukacyjnych od 2014 roku w ramach dwuletniego pilotażu programu, a od 2016 roku podczas pierwszej edycji programu.

2019-10-11 zobacz więcej

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych – szczególnie dwóch ostatnich klas: VII-VIII. Służy ugruntowaniu wysokiej rangi języka polskiego i literatury polskiej w życiu społecznym, przyczynia się też do głębszego rozpoznania narodowej i europejskiej tradycji literackiej oraz tożsamości kulturowej.

2019-10-08 zobacz więcej

Surdologopedia - studia podyplomowe organizowane na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę – wybitnych polskich badaczy – lekarzy, surdopedagogów, psychologów, surdologopedów, z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi z uszkodzonym słuchem.

2019-09-23 zobacz więcej

„Się zaczęło w Polsce Piastów” - nowy program edukacyjny

Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie przedstawia nowy program edukacyjny - „Się zaczęło w Polsce Piastów”.  Podczas zajęć dowiemy się, że historia to nie tylko wielkie bitwy i wydarzenia – to przede wszystkim ludzie, którym przyszło żyć w cieniu wielkiej polityki.

2019-09-02 zobacz więcej

Projekt edukacyjny „Od grosika do złotówki” 2019/2020

Zapraszamy nauczycieli klas drugich do udziału w projekcie z zakresu edukacji finansowej „Od grosika do złotówki”. Patronat honorowy nad projektem objęło Ministerstwo Finansów.  

2019-06-06 zobacz więcej

1 2 3 4 5 6