www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Aktualności

Narodowe Czytanie „ODN i Przyjaciele”

Dzisiaj otrzymaliśmy podziękowania od Pary Prezydenckiej za udział w Narodowym Czytaniu „Balladyny” Juliusza Słowackiego.

2020-10-19 zobacz więcej

Szkolenia Uczymy się w zespole - on-line

Zapraszamy do udziału w szkoleniach Uczymy się w zespole w formie on-line .   

2020-10-15 zobacz więcej

Weź udział w Akademii Cyfrowego Edukatora Microsoft

We wrześniu 2020 r. ruszyła Akademia Cyfrowego Edukatora (ACE), program stworzony przy współpracy Microsoft i Edunews.pl, podczas którego nauczyciele, dyrektorzy szkół i szkolni administratorzy IT będą mieli możliwość poszerzyć swoje kompetencje związane z cyfrową edukacją.

2020-09-30 zobacz więcej

Profesjonalne kursy z programowania od podstaw w języku Python i C ++

Zapraszamy na 30 godzinne szkolenia z programowania w języku Pytfon lub w C++. Kurs w sposób bezstresowy pozwoli zdobyć nauczycielom kompetencje niezbędne do prowadzenia zajęć z programowania w szkole podstawowej i ponadpodstawowej.

2020-09-24 zobacz więcej

Konkurs „Będę Biznesmenem – BeBi”

W związku z pandemią COVID-19 i odwołaniem stacjonarnych konkursów zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w nowej formule konkursu „Będę Biznesmenem Be-Bi”. Na prace konkursowe czekamy do dnia 4.12.2020. Szczegóły w załączonym regulaminie. Zachęcamy do udziału w konkursie uczniów szkół ponadpodstawowych województwa wielkopolskiego!!!

2020-09-21 zobacz więcej

Narzędzia cyfrowe w szkole

Zapraszamy na webinaria dotyczące wykorzystania narzędzi cyfrowych w czasie lekcji: WEB23 Padlet – wirtualna tablica do pracy zdalnej i WEB24 LearningApps – wykorzystanie interaktywnych ćwiczeń do motywowania uczniów.

2020-09-18 zobacz więcej

Ważna informacja dla osób zgłaszających się na kursy

Szanowni Państwo W związku  z wnioskiem  NIK o potrzebie   wzmocnienia  działań  nad  prawidłową   realizacją  obowiązków wynikających z ustawy o VAT informujemy  o bezwzględnym  ujmowaniu  na  fakturach  danych  osoby  ( instytucji ) dokonującej   wpłaty.

2020-08-27 zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 7