www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Aktualności

Organizatorzy kampanii pod hasłem „Życie warte jest rozmowy” ogłaszają Konkurs na scenariusz spotu promującego profilaktykę samobójstw w Polsce.

Główny temat scenariusza ma koncentrować się na motywie wspólnym dla osób będących w kryzysie psychicznym, bez względu na wiek, płeć, miejsce urodzenia czy wykonywany zawód, czyli na samotności i bezradności w obliczu zastanej sytuacji. Puenta spotu ma dawać jednak nadzieję i pokazywać możliwe pozytywne sposoby na wyjście z kryzysu.

2020-02-21 zobacz więcej

„Szkoła jutra-dobre relacje, edukacja językowa, kreatywne metody pracy”

Proponujemy udział w bezpłatnej ogólnopolskiej konferencji naukowej pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka

2020-02-17 zobacz więcej

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu im. Eugeniusza Piaseckiego pt.: Lekcja wychowania fizycznego realizująca podstawę programową z wykorzystaniem atrakcyjnych form aktywności fizycznej.

Pracownicy Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie.

2020-02-13 zobacz więcej

Zapraszamy na seminarium: Zrób film, spot filmowy – nagraj zmontuj w aplikacji mobilnej

Celem seminarium jest przygotowanie nauczycieli do wsparcia ich uczniów podczas konkursu filmowego UODO. Na zajęciach uczestnicy zmierzą się z konkretnym zadaniem: nagraniem filmu i spotu. Dowiedzą się o podstawach teoretycznych niezbędnych do nagrania takiego materiału jak i wymaganiach sprzętowych. Zapoznają się m.in. z aplikacją do tworzenia i obróbki materiałów wideo, spróbują stworzyć ciekawy kadr oraz usłyszą jak brzmi ich głos na nagraniu.

2020-02-13 zobacz więcej

Od tablicy do reklamy – jak tworzy się hasła i wizualizacje, które przechodzą do historii? „Krótka historia jednej tablicy” Feliksa Falka w zderzeniu ze współczesną reklamą.

Wydarzenie realizowane w ramach programu Filmoteka Szkolna we współpracy  z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

2020-02-04 zobacz więcej

Fundacja GPW rozpoczęła realizację nowego, bezpłatnego projektu edukacyjnego dla nauczycieli – „Niebanalnie o giełdzie”

Szkolenie „Niebanalnie o giełdzie” w Poznaniu odbędzie się 15 lutego na Uniwersytecie Ekonomicznym. Adresatami projektu są nauczyciele przedmiotów zawierających treści ekonomiczne (w szczególności: Podstawy przedsiębiorczości, Wiedza o społeczeństwie, Matematyka, Geografia, Historia) nauczający w klasach 7-8 szkoły podstawowej oraz w szkołach ponadpodstawowych.

2020-01-30 zobacz więcej

Zapraszamy do udziału w konferencji popularno-naukowej „LEPSZA EDUKACJA”

W imieniu organizatorów: Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6 we Wrześni wraz z Urzędem Miasta i Gminy we Wrześni oraz Starostwem Powiatowym we Wrześni zapraszamy do udziału w konferencji popularno-naukowej „LEPSZA EDUKACJA”

2020-01-30 zobacz więcej

1 2 3 4 5 6