www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Aktualności

Praca zdalna z uczniem w czasie zawieszenia zajęć w szkołach

Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z Ministerstwem Cyfryzacji, Zespołem GovTech Polska i instytucjami publicznymi przygotowało rekomendacje dotyczące materiałów edukacyjnych do wykorzystania przez nauczycieli i dyrektorów szkół.  

2020-03-16 zobacz więcej

Zapraszamy do kontaktu!

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli informuje, że wszyscy konsultanci są dostępni pod adresami emeilowymi i telefonami komórkowymi codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00. 

2020-03-16 zobacz więcej

Zajęcia on–line. Wsparcie dla szkół i nauczycieli

Chcemy wesprzeć szkoły i nauczycieli. Mamy możliwości techniczne, które pozwolą Państwu uatrakcyjnić pracę własną uczniów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zajęciami on–line do Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

2020-03-13 zobacz więcej

Kawa z ODN w Poznaniu smakowała wyśmienicie!

Dziękujemy, że byliście z nami 7 marca podczas Targów Edukacyjnych na MTP! Mamy nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie. Były cuda wyczarowane wcześniej w Green studio i Green studio na żywo. Rozmawialiśmy o emocjach, uważności, tańczyliśmy, ale rozmawialiśmy też na tematy zawodowe

2020-03-13 zobacz więcej

Wyniki stopnia wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020

2020-03-10 zobacz więcej

Uwaga! Zmiana terminu etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim!

Uwaga! Zmiana terminu etapu wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim! ze względu na zagrożenie epidemiologiczne etap wojewódzki Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim, planowany na 21 marca 2020 r. zostaje przesunięty na inny termin. Data jego realizacji będzie podana na stronie www ODN i email do szkół.

2020-03-10 zobacz więcej

Konkurs „Będę Biznesmenem – BeBi”

Szanowni Państwo w związku z epidemią koronawirusa i pracą zdalną szkół zawieszamy realizację konkursu "Będę Biznesmenem BeBi" do odwołania. Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie informuje o organizowanym konkursie dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Będę Biznesmenem – BeBi”. Celem Konkursu jest pobudzenie przedsiębiorczości i kreatywnego myślenia oraz rozwijanie umiejętności wystąpień publicznych uczniów, stymulowanie pracy zespołowej wśród uczniów, a także podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli w zakresie zagadnień dotyczących przedsiębiorczości.  

2020-02-24 zobacz więcej

1 2 3 4 5 6