www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Aktualności

Ogólnopolska Konferencja dla dyrektorów i nauczycieli szkół branżowych i techników

W dniach 15-16 grudnia 2020 r. odbyła się Ogólnopolska Konferencja „Kształtowanie umiejętności uczniów szkół branżowych i techników niezbędnych na rynku pracy”, której organizatorami były placówki doskonalenia nauczycieli: Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli,  Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. 

2020-12-22 zobacz więcej

XXV Kolędowanie Flażolecistów on-line

Od 24. lat miłośnicy gry na flażolecie spotykają się w Poznańskiej Katedrze na wspólnym kolędowaniu. Tym razem XXV Kolędowanie Flażolecistów Śladami Trzech Króli odbędzie się on-line, 9 stycznia 2021 roku o godz. 11.00. Grajcie z nami:)

2020-12-18 zobacz więcej

XIII Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej…”

„Nie należy dłużej czekać”. Więc nie czekajmy. Szanowni Państwo na stronie Ośrodka w zakładce Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 – Pamiętamy! pojawiły się informacje dotyczące tegorocznej edycji konkursu. Wzory protokołu, oświadczenie rodzica i bibliografia. Zachęcamy państwa do zapoznania się z ich treścią, przeprowadzenie eliminacji szkolnych (do końca stycznia 2021) i przesłania do nas protokołu.

2020-12-15 zobacz więcej

Koncert Paddymania

Po dużym sukcesie musicalu VIRTUOSO opowiadającym o życiu Ignacego Jana Paderewskiego, przyszła kolej na koncert wybranych piosenek ze spektaklu, poszerzony o ciekawostki historyczne zredagowane przez popularny kanał Historia bez cenzury.

2020-12-10 zobacz więcej

Lekcje on-line w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie

Zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów do udziału w naszych lekcjach muzealnych online. Proponujemy zajęcia pt. "Jak żyli ludzie 1000 lat temu". Są one specjalną, wirtualną wersją tego co prezentujemy u nas w Muzeum w ramach programu edukacyjnego "Się zaczęło w Polsce Piastów"

2020-12-02 zobacz więcej

Projekt MaMLiSE rozpoczęty!

„MaMLiSE: Majority and Minority Languages in School Environment: Helping teachers, pupils and parents” to projekt międzynarodowy, w którym Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu jest jednym z siedmiu partnerów z czterech państw.

2020-12-02 zobacz więcej

Techniki nauki – nowy cykl edukacyjny TVP VOD

Jak uczyć się w efektywny sposób, szybciej czytać i więcej zapamiętywać? Jak organizować czas i osiągać planowane cele? Jak szybko i łatwo uczyć się języków obcych? Odpowiedzi na te pytania uczniowie znajdą w nowym cyklu edukacyjnym TVP VOD „Techniki nauki”

2020-11-16 zobacz więcej

1 2 3 4 5 6