www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Aktualności

PixBlocks - darmowa platforma do nauki programowania on-line

Umożliwia edukację programistyczną na każdym etapie kształcenia od szkoły podstawowej (programowanie blokowe) po szkołę średnią (programowanie w Pythonie). Platforma pozwala uczniom realizować zadania ktok po kroku a nauczycielowi śledzić postępy ucznia oraz sprawdzać w prosty sposób zdobyte umiejętności.

2020-03-23 zobacz więcej

Kształcenie na odległość – nowe regulacje prawne

Kształcenie na odległość w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych do 10 kwietnia br.

2020-03-23 zobacz więcej

UWAGA! Zawieszenie zajęć dla nauczycieli

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że prowadzone w Ośrodku szkolenia pozostaną zawieszone zgodnie z wyznaczonym przez MEN czasem zawieszenia zajęć szkolnych. Natychmiast po odwieszeniu zajęć poinformujemy Państwa o propozycjach nowych terminów. Mamy nadzieję na jak najszybszy, ale bezpieczny powrót życząc tego co najważniejsze czyli zdrowia. Ewentualne pytania prosimy kierować pod numer telefonu 618-584-700

2020-03-19 zobacz więcej

Platforma do nauki programowania

Informujemy o możliwości wykorzystania platformy do zdalnej nauki programowania dla uczniów szkół   podstawowych i   ponadpodstawowych. Platforma   umożliwia   uczniom   samodzielną     naukę programowania pod nadzorem nauczyciela z ciekawymi elementami grywalizacji oraz   możliwością certyfikacji (Europejski Standard Kompetencji Cyfrowych e-CF).

2020-03-19 zobacz więcej

Zapraszamy do korzystania z sieci współpracy

Doradcy zapraszają do korzystania z sieci współpracy. Jak się zalogować? Szczegółowa instrukcja w załączonym filmiku.

2020-03-19 zobacz więcej

MERIDIAN PRIME - multimedialna platforma on-line

MERIDIAN PRIME - multimedialna platforma on-line to innowacyjne narzędzie do wszystkich poziomów nauczania, zgodne z podstawą programową. Ponad 75 interaktywnych map do GEOGRAFII, BIOLOGII, PRZYRODY, HISTORII i WOSu.

2020-03-18 zobacz więcej

Zestawy zadań powtórkowych ze strony Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

Zachęcamy Państwa do upowszechnienia wśród uczniów ósmych klas materiałów  ze strony Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zawierającej przykładowe zdania do rozwiązania z przedmiotów objętych egzaminem.

2020-03-17 zobacz więcej

1 2 3 4 5 6