www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Aktualności

Konkursy 2020/2021

Zachęcamy nauczycieli oraz uczniów do wzięcia udziału w ciekawych konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich. Szczegółowe informacje oraz regulaminy konkursów są dostępne w zakładce Konkursy.

2021-01-08 zobacz więcej

Lekcje on-line w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie

Zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów do udziału w naszych lekcjach muzealnych online. Proponujemy zajęcia pt. "Jak żyli ludzie 1000 lat temu". Są one specjalną, wirtualną wersją tego co prezentujemy u nas w Muzeum w ramach programu edukacyjnego "Się zaczęło w Polsce Piastów"

2020-12-02 zobacz więcej

Projekt MaMLiSE rozpoczęty!

„MaMLiSE: Majority and Minority Languages in School Environment: Helping teachers, pupils and parents” to projekt międzynarodowy, w którym Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu jest jednym z siedmiu partnerów z czterech państw.

2020-12-02 zobacz więcej

Techniki nauki – nowy cykl edukacyjny TVP VOD

Jak uczyć się w efektywny sposób, szybciej czytać i więcej zapamiętywać? Jak organizować czas i osiągać planowane cele? Jak szybko i łatwo uczyć się języków obcych? Odpowiedzi na te pytania uczniowie znajdą w nowym cyklu edukacyjnym TVP VOD „Techniki nauki”

2020-11-16 zobacz więcej

Zapraszamy do kontaktu!

Szanowni Państwo w związku z aktualną sytuacją epidemiczną zachęcamy do kontaktów telefonicznych  lub mailowych z  konsultantami i doradcami Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

2020-11-06 zobacz więcej

Szkolenia Uczymy się w zespole - on-line

Zapraszamy do udziału w szkoleniach Uczymy się w zespole w formie on-line .   

2020-10-15 zobacz więcej

Ważna informacja dla osób zgłaszających się na kursy

Szanowni Państwo W związku  z wnioskiem  NIK o potrzebie   wzmocnienia  działań  nad  prawidłową   realizacją  obowiązków wynikających z ustawy o VAT informujemy  o bezwzględnym  ujmowaniu  na  fakturach  danych  osoby  ( instytucji ) dokonującej   wpłaty.

2020-08-27 zobacz więcej

1 2 3