www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Aktualności

Konkurs Recytatorski #Pan Tadeusz

Celem konkursu jest promocja dziedzictwa kulturowego, jakim jest epopeja Adama Mickiewicza, jak również kształtowanie kultury żywego słowa, kształtowanie umiejętności retorycznych niezbędnych w wystąpieniach publicznych, rozwijanie kompetencji czytelniczych uczniów szkół ponadpodstawowych.

2020-09-25 zobacz więcej

Profesjonalne kursy z programowania od podstaw w języku Python i C ++

Zapraszamy na 30 godzinne szkolenia z programowania w języku Pytfon lub w C++. Kurs w sposób bezstresowy pozwoli zdobyć nauczycielom kompetencje niezbędne do prowadzenia zajęć z programowania w szkole podstawowej i ponadpodstawowej.

2020-09-24 zobacz więcej

Konkurs „Będę Biznesmenem – BeBi”

W związku z pandemią COVID-19 i odwołaniem stacjonarnych konkursów zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w nowej formule konkursu „Będę Biznesmenem Be-Bi”. Na prace konkursowe czekamy do dnia 4.12.2020. Szczegóły w załączonym regulaminie. Zachęcamy do udziału w konkursie uczniów szkół ponadpodstawowych województwa wielkopolskiego!!!

2020-09-21 zobacz więcej

Narzędzia cyfrowe w szkole

Zapraszamy na webinaria dotyczące wykorzystania narzędzi cyfrowych w czasie lekcji: WEB23 Padlet – wirtualna tablica do pracy zdalnej i WEB24 LearningApps – wykorzystanie interaktywnych ćwiczeń do motywowania uczniów.

2020-09-18 zobacz więcej

Narodowe Czytanie 2020 - ODN i Przyjaciele

Wraz z dyrektorami i nauczycielami z wielkopolskich szkół, doradcami metodycznymi, nauczycielami konsultantami z ODN w Poznaniu oraz przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, czytaliśmy „Balladynę” Juliusza Słowackiego.

2020-09-05 zobacz więcej

Konkurs - ,,Najoryginalniejszy afisz teatralny do przedstawienia Balladyna wg Juliusza Słowackiego

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego - Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie ,,Najoryginalniejszy afisz teatralny do przedstawienia Balladyna wg Juliusza Słowackiego.

2020-09-03 zobacz więcej

I MIĘDZYNARODOWA EDYCJA „PRZERWY NA CZYTANIE” - ZGŁOŚ SZKOŁĘ

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. zaprasza uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w I Międzynarodowej edycji  V Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie  pt. Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie. Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.

2020-08-31 zobacz więcej

1 2 3 4 5