www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

reforma edukacji

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

www.cyfrowalekcja.pl

czas zawodowców

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

materiały dla dyrektora szkoły, placówki

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

Medioteka Języka Niemieckiego

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Aktualności

Informujemy nauczycieli języka niemieckiego o możliwości uczestnictwa w kursie on-line

Informujemy nauczycieli języka niemieckiego o możliwości uczestnictwa w kursie on-line: Didaktik und Methodik, Sprache und Landeskunde für Lehrkräfte aus den niedersächsischen Partnerregionen  „Neue Wege des Deutschlernens in Europa“

2020-07-27 zobacz więcej

Ruszył nabór do XIV edycji Nagrody im. Sendlerowej "Za naprawianie świata"

Nagroda im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata” przyznawana jest nauczycielom i nauczycielom, którzy: uczą i wychowują w duchu tolerancji i poszanowania dla innych,  odgrywają ważną rolę w szkole i społeczności lokalnej,  realizują konkretne projekty i działania angażujące dzieci oraz młodzież,  ze swoimi działaniami wychodzą poza standard szkolny.

2020-07-27 zobacz więcej

Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2020/2021

Na podstawie art. 60 ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020 r. poz. 910) Minister Edukacji Narodowej ustalił kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2020/2021

2020-07-08 zobacz więcej

Nauczanie on-line - REFLEKSJE

Zapraszamy Państwa do obejrzenia spotkania, które odbyło się w czerwcu br. Pani Ewa Superczyńska – dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu zaprosiła do rozmowy p. Elżbietę Leszczyńską –  Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz p. Dorotę Kinal – dyrektora Departamentu Edukacji i Nauki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

2020-07-01 zobacz więcej

Program Microsoft Innovative Educator Expert – zgłoszenia do 15 lipca

Program MIE Expert to wyjątkowy program, w którym uczestniczą edukatorzy z całego świata z pasją do nowych technologii Microsoft w edukacji. Są to ludzie chcący rozwijać swoje kompetencje, a także dzielić się wiedzą i pasją z innymi edukatorami w Polsce i na świecie.

2020-06-22 zobacz więcej

Akredytacja dla Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu

Z przyjemnością informujemy, że działania naszego Ośrodka za ostatnie 5 lat zostały bardzo wysoko ocenione przez Komisję Akredytacyjną, powołaną przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i otrzymaliśmy akredytację na kolejne lata. Będziemy działać dalej!

2020-06-09 zobacz więcej

Jak prowadzić zajęcia wychowania fizycznego w klasach I-III?

Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem na temat prowadzenia lekcji wychowania fizycznego w klasach 1-3 zgodnie z wytycznymi GIS

2020-05-20 zobacz więcej

1 2 3 4