www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter

Aktualności

Projekt edukacyjny „Zd@lne nauczanie - wiem i potrafię!”

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu przygotowuje się do realizacji projektu „Zd@lne nauczanie - wiem i potrafię!”. Już dzisiaj każdy nauczyciel można zgłosić indywidualną chęć udziału w szkoleniach. Zapraszamy do rejestracji i wypełnienia krótkiej ankiet.

2021-01-15 zobacz więcej

Konkursy 2020/2021

Zachęcamy nauczycieli oraz uczniów do wzięcia udziału w ciekawych konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich. Szczegółowe informacje oraz regulaminy konkursów są dostępne w zakładce Konkursy.

2021-01-08 zobacz więcej

Zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych

ODN w Poznaniu zaprasza na szkolenia dotyczące wprowadzonych zmian w wymaganiach egzaminacyjnych. Szkolenia prowadzone będą zdalnie wg programu  przygotowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie. Zarejestruj się już dzisiaj!

2021-01-07 zobacz więcej

#SzczepimySię – szczepienia przeciwko COVID-19 dla nauczycieli

Nauczyciele będą mogli skorzystać ze szczepień przeciwko COVID-19 w etapie I. Rozpocznie się on już od 15 stycznia. Dodatkowo nauczyciele klas I-III szkół podstawowych będą mogli być przetestowani na obecność koronawirusa przed zakończeniem ferii zimowych. Testowanie będzie odbywać się między 11 a 15 stycznia 2021 r. Badania będą dobrowolne i bezpłatne.

2020-12-31 zobacz więcej

Zintegrowany System Kwalifikacji - możliwości dla edukacji

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na dwudniowe spotkanie informacyjne z elementami warsztatu pn.: „Zintegrowany System Kwalifikacji - możliwości dla edukacji”.  Spotkanie będzie doskonałą okazją do dyskusji o możliwościach, jakie oferuje systemowi edukacji wdrażany obecnie w Polsce Zintegrowany System Kwalifikacji.

2020-12-29 zobacz więcej

Ogólnopolski Przegląd Hymnów Szkolnych opiewających Powstanie Wielkopolskie 1918-1919

Wielkopolski Kurator Oświaty wraz z Towarzystwem Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/19 podjęli inicjatywę zorganizowania i przeprowadzenia Ogólnopolskiego Przeglądu Hymnów Szkolnych opiewających Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 i jego bohaterów.

2020-12-28 zobacz więcej

Ogólnopolski Konkurs Ignacy Jan Paderewski – pianista wirtuoz, kompozytor, polityk, dyplomata, mąż stanu, mecenas sztuki i architektury

Wielkopolski Kurator Oświaty Robert Gaweł wraz z Instytutem Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie, reprezentowanym przez Dyrektora prof. dr hab. Jana Żaryna, zainicjowali organizację Ogólnopolskiego Konkursu

2020-12-28 zobacz więcej

1 2 3 4 5 6