www.odnpoznan.pl ustaw jako strone startowa Ustaw jako stronę startową pomoc Pomoc szybki kontakt Szybki kontakt koszyk zamowien Zamówienia (0)
certyfikaty i nagrody certyfikat iso akredytacja

Materiały do pracy on-line

Kierunki polityki oświatowej państwa

Miejsca Edukacji Bezpośredniej w Wielkopolsce

cyfrowa szkoła wielkopolska 2020

kongres EDUTEC

Powstanie Wielkopoplskie 1918/1919 Pamiętamy!

konkursy

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

WLIN

Twoje dane Twoja sprawa

Polityka prywatności

zamow newsletter


Wykaz doradców

Nazwisko i imię Przedmiot Rejon Kontakt z doradcą
Tomasz

8
tomasz.filipionek@odnpoznan.pl

Adamczak Agata
geografia Szkoły ponadpodstawowe miasto Poznań, gnieźnieński, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, śremski, średzki, wolsztyński, wrzesiński

tel. kom.: 505 582 116
doradca.adamczak@odnpoznan.pl

Baranowska Eliza
matematyka Szkoły ponadpodstawowe miasto Poznań, gnieźnieński, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, śremski, średzki, wolsztyński, wrzesiński

tel. kom.: 505 582 322
doradca.baranowska@odnpoznan.pl

Bartol-Baszczyńska Justyna
fizyka szkoły podstawowe miasto Poznań, powiat gnieźnieński, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, śremski, średzki, wolsztyński, wrzesiński


doradca.bartol-baszczynska@odnpoznan.pl

Chełmińska Żaneta
język angielski Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe powiat międzychodzki, nowotomyski, obornicki, szamotulski, wolsztyński


doradca.chelminska@odnpoznan.pl

Czech-Czerniak Dorota
informatyka Szkoły podstawowe miasto Poznań, powiat gnieźnieński, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, śremski, średzki, wolsztyński, wrzesiński


doradca.czech-czerniak@odnpoznan.pl

Dziel Anna
historia, wos Gniezno

Szkoła Podstawowa nr 1, Gniezno, ul. św. Jana 2a
tel: 61 426 16 96

61 426 16 96
doradca.dziel@odnpoznan.pl

Gałązka-Kozłowska Agnieszka
Język polski Szkoły ponadpodstawowe powiat grodziski, poznański, średzki, śremski


doradca.galazka-kozlowska@odnpoznan.pl

Gąbka Halina
edukacja wczesnoszkolna Szkoły podstawowe Miasto Poznań, powiat międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski

tel. kom.: 505 582 429
doradca.gabka@odnpoznan.pl

Golik-Czarnecka Anna
Język angielski Szkoły ponadpodstawowe powiat gnieźnieński, grodziski, poznański, śremski, średzki, wrzesiński

tel. kom.: 505 582 452
doradca.golik-czarnecka@odnpoznan.pl

Gorączniak Elżbieta
język niemiecki Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe miasto Poznań, powiat gnieźnieński, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, śremski, średzki, wolsztyński, wrzesiński

tel. kom.: 517 372 877
doradca.goraczniak@odnpoznan.pl

Kaczmarek Hanna
Kształcenie specjalne i integracyjne Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe miasto Poznań, powiat międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański szamotulski

tel. kom.: 505 582 610
doradca.hkaczmarek@odnpoznan.pl

Kalemba-Borowczak Magdalena
język polski gmina Granowo

Szkoła Podstawowa, Granowo, ul. Konstytucji 3 Maja 1a

61 447 20 40
doradca.kalemba- borowczak@odnpoznan.pl

Karczewska Julia
Język polski jako język obcy Poznań

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 33 ,Poznań,  ul. Wyspiańskiego 27

61 866 42 26
doradca.karczewska@odnpoznan.pl

Karczyńska Grażyna
matematyka Szkoły podstawowe miasto Poznań, powiat grodzisk, międzychodzki, nowotomyski, szamotulski, wolsztyński

tel. kom.: 505 582 631
doradca.karczynska@odnpoznan.pl

Koszewska Kinga
Wychowanie przedszkolne Przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych Miasto Poznań, powiat gnieźnieński, obornicki, poznański, średzki, śremski, wrzesiński

tel. kom.: 505 582 646
doradca.koszewska@odnpoznan.pl

Kotłowski Grzegorz
Język polski Poznań

VI Liceum Ogólnokształcace, Poznań, ul. Krakowska 17a

61 852 46 22
doradca.kotlowski@odnpoznan.pl

Krasuska Marzena
Język polski Szkoły podstawowe powiat grodziski, średzki, śremski

tel. kom.: 505 582 657
doradca.krasuska@odnpoznan.pl

Kubiak Marzenna
Religia Przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe powiaty gnieźnieński, wrzesiński

tel. kom.: 505 582 944
doradca.kubiak@odnpoznan.pl

Kurzawa Justyna
matematyka Szkoły podstawowe powiat gnieźnieński, obornicki, poznański, śremski, średzki, wrzesiński

tel. kom.: 505 582 990
doradca.kurzawa@odnpoznan.pl

Maciejewski Paweł
religia Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe Poznań - Łazarz, Poznań - Rataje, powiat międzychodzki, obornicki, szamotulski

tel. kom.: 505 583 032
doradca.maciejewski@odnpoznan.pl

Makowska Anna
wychowanie fizyczne Poznań

Szkoła Podstawowa nr 66, Poznań, os. Przyjaźni 127

61 820 09 41
doradca.makowska@odnpoznan.pl

Mielcarz Katarzyna
język angielski Poznań

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Poznań, os. Jana III Sobieskiego 105

61 823 44 61
doradca.mielcarz@odnpoznan.pl

Misiorna Dorota
matematyka miasto i gmina Oborniki

Szkoła Podstawowa  nr 4,  Oborniki, ul. Obrzycka 88

61 297 02 73
doradca.misiorna@odnpoznan.pl

Niewiński Jakub
język polski Szkoły podstawowe miasto Poznań, powiat poznański, szamotulski

tel. kom.: 797 254 084
doradca.niewinski@odnpoznan.pl

Nowak-Janaszewska Ewa
Świetlica i pomoc psychologiczno-pedagogiczna miasto Poznań, powiat gnieźnieński, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, śremski, średzki, wolsztyński, wrzesiński

tel. kom.: 505 583 064
doradca.nowak@odnpoznan.pl

Pawłowska-Machunik Agnieszka
Edukacja Wczesnoszkolna Szkoły podstawowe powiat gnieźnieński, grodziski, średzki, śremski, wolsztyński, wrzesiński

tel. kom.: 505 583 088
doradca.machunik@odnpoznan.pl

Piątas Grzegorz
język polski Szkoły podstawowe powiat międzychodzki, nowotomyski, wolsztyński


doradca.piatas@odnpoznan.pl

Piechota Dorota
wychowanie przedszkolne przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych powiat grodziski, międzychodzki, nowotomyski, szamotulski, wolsztyński


doradca.piechota@odnpoznan.pl

Piotrowska Grażyna
Język polski Szkoły podstawowe powiat gnieźnieński, obornicki, wrzesiński

tel. kom.: 505 583 173
doradca.piotrowska@odnpoznan.pl

Połeć Róża
język polski Szkoły ponadpodstawowe miasto Poznań, powiat, obornicki, wolsztyński, wrzesiński

tel. kom.: 505 583 319
doradca.polec@odnpoznan.pl

Posieczek-Cierpiałek Renata
Język polski Szkoły ponadpodstawowe miasto Poznań, powiat gnieźnieński, międzychodzki, nowotomyski, szamotulski

tel. kom.: 505 583 668
doradca.posieczek-cierpialek@odnpoznan.pl

Rączka Agnieszka
Język angielski Szkoły podstawowe powiat gnieźnieński, grodziski, poznański, śremski, średzki, wrzesiński

tel. kom.: 505 583 335
doradca.raczka@odnpoznan.pl

Rosińska Marzena
język angielski Poznań

Liceum Ogólnokształcącego Św. Marii Magdaleny,
Poznań, ul. Garbary 24

61 852 77 05
doradca.rosinska@odnpoznan.pl

Ruducha Aleksandra
kształcenie specjalne i integracyjne Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe powiaty gnieźnieński, grodziski, śremski, średzki, wolsztyński, wrzesiński

tel. kom.: 505 583 337
doradca.ruducha@odnpoznan.pl

Sołtysiak Hanna
religia Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe Poznań - Piątkowo, Poznań -Starołęka, powiat poznański, grodziski, nowotomyski, szamotulski


doradca.soltysiak@odnpoznan.pl

Stelmaszyk Angelika
biblioteka Szkoły podstawowe i ponadpodstawowe miasto Poznań, powiat gnieźnieński, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, śremski, średzki, wolsztyński, wrzesiński

tel. kom.: 517 373 120
doradca.stelmaszyk@odnpoznan.pl

Surdyk-Fertsch Wiesława
historia, wos Szkoły podstawowe miasto Poznań, powiat gnieźnieński, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, śremski, średzki, wolsztyński, wrzesiński

tel. kom.: 669 002 248
doradca.surdyk-fertsch@odnpoznan.pl

Sypniewski Jakub
geografia Szkoły podstawowe miasto Poznań, powiat gnieźnieński, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, śremski, średzki, wolsztyński, wrzesiński

tel. kom.: 505 583 393
doradca.sypniewski@odnpoznan.pl

Szajder Lidia
WF Szkoły podstawowe powiat poznański, śremski, średzki, wrzesiński, gnieźnieński, obornicki, szamotulski, międzychodzki, nowotomyski, grodziski, wolsztyński

tel. kom.: 505 583 443
doradca.szajder@odnpoznan.pl

Tomczak Stefan
wychowanie fizyczne Szkoły ponadpodstawowe powiat gnieźnieński, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, śremski, średzki, wolsztyński, wrzesiński

tel. kom.: 605 071 705
doradca.tomczak@odnpoznan.pl

Tylman Jakub
przedmioty artystyczne, wychowanie przedszkolne, pedagodzy, doradcy zawodowi Miasto i gmina Krzywiń

Doradca nieobecny do odwołania

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Adama Mickiewicza, Lubiń, ul. Powstańców 23

65 517 76 27
doradca.tylman@odnpoznan.pl

Wesołowska Jadwiga
Religia Poznań - Jeżyce, Poznań - Nowe Miasto, Poznań - Stare Miasto, Poznań - Winogrady, dekanaty: czarnkowski, czerwonacki, stęszewski, swarzędzki, wieleński

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych, Poznań, Szamotulska 33

61 867 32 03
doradca.wesolowska@odnpoznan.pl

Witkiewicz Elżbieta
plastyka Szkoły podstawowe miasto Poznań, powiat gnieźnieński, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, śremski, średzki, wolsztyński, wrzesiński

tel. kom.: 517 373 116
doradca.witkiewicz@odnpoznan.pl

Ziomek Renata
biologia Szkoły ponadpodstawowe miasto Poznań, powiat gnieźnieński, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, poznański, szamotulski, śremski, średzki, wolsztyński, wrzesiński

tel. kom.: 505 583 468
doradca.ziomek@odnpoznan.pl