www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Wykaz doradców

Nazwisko i imię Przedmiot Rejon Szkoła bazowa
Banasiewicz Jolanta
język polski Poznań

Szkoła Podstawowa nr 88, Poznań, ul. Swoboda 53

61 867 42 21
doradca.banasiewicz@odnpoznan.pl

Bentyn Anna
pedagog, świetlica szkolna Gniezno

Gimnazjum nr 2, Gniezno, ul. Pocztowa 11

61 426 46 09
doradca.bentyn@odnpoznan.pl

Brzostowska Maria
religia Poznań - Stare Miasto, Poznań - Nowe Miasto, Poznań - Jeżyce, dekanaty: czerwonacki, stęszewski, swarzędzki

XX Liceum Ogólnokształcące, Poznań, os. Wichrowe Wzgórze 111

61 820 82 03
doradca.brzostowska@odnpoznan.pl

Chobot - Kłodzińska Marzanna
przyroda Poznań

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, Poznań, ul. Jesionowa 14

61 832 14 12
doradca.chobot-klodzinska@odnpoznan.pl

Dynowska Małgorzata
zajęcia techniczne, technika Poznań

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, Poznań, ul. Leszka 42

61 876 80 79
doradca.dynowska@odnpoznan.pl

Dziel Anna
historia, wos Gniezno

Szkoła Podstawowa nr 1, Gniezno, ul. św. Jana 2a

61 426 16 96
doradca.dziel@odnpoznan.pl

Gałązka-Kozłowska Agnieszka
Język polski Powiat poznański

Zespół Szkół nr 1, Swarzędz, os. Mielżyńskiego 5a

Doradca przebywa na urlopie macierzyńskim

61 817 22 81
doradca.galazka-kozlowska@odnpoznan.pl

Gałęska Ewa
matematyka Poznań

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1, Poznań, ul. Rybaki 17

61 853 45 11
doradca.galeska@odnpoznan.pl

Gąbka Halina
edukacja wczesnoszkolna Poznań

Szkoła Podstawowa nr  34, Poznań, os. Bolesława Śmiałego 107

61 823 62 21
doradca.gabka@odnpoznan.pl

Golik-Czarnecka Anna
języki obce powiat poznański

Zespół Szkół nr 1, Swarzędz, os. Mielżyńskiego 5a

61 817 22 81
doradca.golik-czarnecka@odnpoznan.pl

Gorączniak Elżbieta
język niemiecki Poznań

IV Liceum Ogólnokształcące, Poznań, ul. Swojska 6

61 841 77 71
doradca.goraczniak@odnpoznan.pl

Gruchalska –Matuszak Karolina
Etyka Poznań

Szkoła Podstawowa nr 83 Łejery, Poznań, ul. Brandstaettera 1

61 820 47 12
doradca.gruchalska-matuszak@odnpoznan.pl

Herbst-Buchwald Ksenia
język niemiecki Poznań

Szkoła Podstawowa nr 78, Poznań, ul. Żonkilowa 34

618677916
doradca.herbst-buchwald@odnpoznan.pl

Judek Dariusz
historia, wos Poznań

Szkoła Podstawowa nr 92, Poznań, ul. Słowackiego 58/60

61 841 77 19
doradca.judek@odnpoznan.pl

Kaczmarek Hanna
pedagog ds. szkół specjalnych i integracyjnych Poznań

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Poznań, ul. Szamarzewskiego 78/82

Doradca przebywa na zasiłku rehabilitacyjnym do 10.11.2017

61 847 30 95
doradca.hkaczmarek@odnpoznan.pl

Kaczmarek Małgorzata
geografia Poznań

ZSZ nr 6,Poznań,  ul. Działyńskich  4/5

61 852 24 64
doradca.kaczmarek@odnpoznan.pl

Kalemba-Borowczak Magdalena
język polski gmina Granowo

Szkoła Podstawowa, Granowo, ul. 3 Maja 1a

61 447 20 40
doradca.kalemba- borowczak@odnpoznan.pl

Karczyńska Grażyna
matematyka Poznań

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, Poznań, ul. Jesionowa 14
 

61 832 14 12
doradca.karczynska@odnpoznan.pl

Koronowska Elżbieta
religia Leszno, dekanaty: borecki, gostyński, jutrosiński, krobski, krzywiński, leszczyński, przemęcki, rawicki, rydzyński, śmigielski, święciechowski

Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych, Leszno, ul. 1 Maja 1

65 529 94 30
doradca.koronowska@odnpoznan.pl

Krąkowska Ewa
edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne Poznań

Szkoła Podstawowa nr 46, Poznań, ul. Inowrocławska 19

61 870 93 50
doradca.krakowska@odnpoznan.pl

Kuźmińska Natalia
język polski Poznań

XX Liceum Ogólnokształcące, Poznań, os. Wichrowe Wzgórze 111

Doradca przebywa na urlopie macierzyńskim

61 820 82 03
doradca.kuzminska@odnpoznan.pl

Lubońska Magdalena
wychowanie przedszkolne Gniezno

Przedszkole nr 6, Gniezno, ul. Wiosenna 7

61 426 12 95
doradca.lubonska@odnpoznan.pl

Łobza Hanna
biblioteka Poznań

Szkoła Podstawowanr 34, Poznań, os. B. Śmiałego 107

61 823 60 91
doradca.lobza@odnpoznan.pl

Maciejewski Paweł
religia Poznań - Łazarz, Poznań - Rataje, Poznań - Winogrady, dekanaty: kościański, międzychodzki, obornicki, pniewski, przeźmierowski, szamotulski, wolsztyński, zbąszyński

III Liceum Ogólnokształcące, Poznań, ul. Strzelecka 10

61 852 46 50
doradca.maciejewski@odnpoznan.pl

Makowska Anna
wychowanie fizyczne Poznań

Szkoła Podstawowa nr 66, Poznań, os. Przyjaźni 127

61 820 09 41
doradca.makowska@odnpoznan.pl

Mielcarz Katarzyna
język angielski Poznań

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Poznań, os. Jana III Sobieskiego 105

61 823 44 61
doradca.mielcarz@odnpoznan.pl

Misiorna Dorota
matematyka miasto i gmina Oborniki

Szkoła Podstawowa  nr 4,  Oborniki, ul. Obrzycka 88

61 297 02 73
doradca.misiorna@odnpoznan.pl

Nowak Ewa
świetlica szkolna Poznań

Szkoła Podstawowa nr 80, Poznań, ul. Pogodna 84

Doradca przebywa na urlopie dla poratowania zdrowia od 01.01.2017 do 31.12.2017

61 861 05 24
doradca.nowak@odnpoznan.pl

Nowak Marek
edukacja dla bezpieczeństwa Poznań

Zespół Szkół Komunikacji, Poznań, ul. Fredry 13

61 852 06 42
doradca.mareknowak@odnpoznan.pl

Ochmańska Aneta
język angielski powiat grodziski

Liceum Ogólnokształcące, Grodzisk Wielkopolski, ul. 3 Maja 7

61 444 53 98
doradca.ochmanska@odnpoznan.pl

Paprzycki Kazimierz
fizyka powiat obornicki

Zespół Szkół, Objezierze 4

61 296 62 76
doradca.paprzycki@odnpoznan.pl

Pempera Ryszard
język polski Poznań

Zespół Szkółz Oddziałami Sportowymi nr 1,  Poznań, os. Pod Lipami 106

61 820 05 91
doradca.pempera@odnpoznan.pl

Piasecka Zdzisława
przedmioty ekonomiczne, przedsiębiorczość Poznań

Zespół Szkół Łączności, Poznań, ul. Przełajowa 4

Doradca przebywa na urlopie zdrowotnym do 31.07.2018

61 825 00 11
doradca.piasecka@odnpoznan.pl

Piątas Grzegorz
język polski miasto i gmina Nowy Tomyśl

Szkoła Podstawowa nr 3, Nowy Tomyśl, os. Północ 25

61 442 26 13
doradca.piatas@odnpoznan.pl

Piechota Dorota
wychowanie przedszkolne miasto i gmina Nowy Tomyśl, gmina Miedzichowo

Przedszkole nr 1, Nowy Tomyśl, ul. Barteckiego 5
W roku szkolnym 2017/2018 przedszkole mieści się w budynku SP nr 3 w Nowym Tomyślu, os. Północ 25

61 442 26 13
doradca.piechota@odnpoznan.pl

Piotrowska Grażyna
język polski Gniezno

Szkoła Podstawowa nr 7 , Gniezno, ul. Paczkowskiego 13

61 428 20 20
doradca.piotrowska@odnpoznan.pl

Plich-Sitarz Iwona
fizyka Poznań

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, Poznań, ul. Krakowska 17a

61 852 46 22
doradca.plich-sitarz@odnpoznan.pl

Polonis-Borodynko Katarzyna
chemia Poznań

XX Liceum Ogólnokształcące, Poznań, os. Wichrowe Wzgórze 111

61 820 82 03
doradca.polonis-borodynko@odnpoznan.pl

Połeć Róża
język polski Poznań

III Liceum Ogólnokształcące, Poznań, ul. Strzelecka 10

61 852 46 50
doradca.polec@odnpoznan.pl

Posieczek-Cierpiałek Renata
język polski Poznań

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1, Poznań, ul. Rybaki 17

61 854 27 53
doradca.posieczek-cierpialek@odnpoznan.pl

Rączka Agnieszka
języki obce Gniezno

Szkoła Podstawowa nr 1, Gniezno, ul. św. Jana 2a

61 426 16 96
doradca.raczka@odnpoznan.pl

Rosińska Marzena
język angielski Poznań

Szkoła Podstawowa nr 66, Poznań, os. Przyjaźni 127

61 820 09 41
doradca.rosinska@odnpoznan.pl

Skoczylas Wiesława
wychowanie fizyczne miasto i gmina Nowy Tomyśl

Szkoła Podstawowa nr 3, Nowy Tomyśl, os. Północ 25

61 442 10 61
doradca.skoczylas@odnpoznan.pl

Skrzypczak Hanna
biologia Poznań

Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny, Poznań, ul. Garbary 24

61 852 77 05
doradca.hskrzypczak@odnpoznan.pl

Skrzypczak Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna Poznań

Szkoła Podstawowa  nr 74, Poznań, ul. Trybunalska17/25

61 662 18 37
doradca.kskrzypczak@odnpoznan.pl

Sołtysiak Hanna
religia Poznań - Piątkowo, Poznań -Starołęka, dekanaty: bukowski, grodziski, luboński, lwówecki, wroniecki

Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 2, Poznań Krzesiny, ul. Tarnowska 27

61 879 80 90
doradca.soltysiak@odnpoznan.pl

Staniś-Rzepka Joanna
religia dekanaty: średzki, kórnicki, nowomiejski, kostrzyński, czarnkowski, wieleński, śremski

Szkoła Podstawowa Śnieciska, ul. Parkowa 3

61 285 76 26
doradca.stanis-rzepka@odnpoznan.pl

Surdyk-Fertsch Wiesława
historia, wos gmina Skoki

Szkoła Podstawowa, Skoki, ul. Rogozińska1

62 812 47 22
doradca.surdyk-fertsch@odnpoznan.pl

Winnicki Krzysztof
informatyka Poznań

Szkoła Podstawowa nr 91 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Józefa Wybickiego; Poznań, ul. Promyk 4

Doradca przebywa na urlopie zdrowotnym od 1.09.2017

61 861 81 76
doradca.winnicki@odnpoznan.pl

Witczak Beata
wychowanie do życia w rodzinie Poznań

Technikum nr 19,  Poznań, ul. 28 Czerwca 1956r. 352/360

61 832 00 33
doradca.witczak@odnpoznan.pl

Witkiewicz Elżbieta
plastyka Poznań

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7, Poznań, ul. Leszka 42

61 876 80 79
doradca.witkiewicz@odnpoznan.pl

Wodała Grażyna
biblioteka szkolna Poznań

V Liceum Ogólnokształcące, Poznań, ul. Zmartwychwstańców 10

61 833 38 31
doradca.wodala@odnpoznan.pl

Ziomek Renata
biologia Poznań

XX Liceum Ogólnokształcące, Poznań, os. Wichrowe Wzgórze 111

61 820 82 03
doradca.ziomek@odnpoznan.pl