www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

Wykaz doradców

Nazwisko i imię Przedmiot Rejon Szkoła bazowa
Antkowiak Anna
język polski Gmina i Miasto Wolsztyn

Szkoła Podstawowa nr 1  Wolsztyn, ul. Mickiewicza 4

68 384 27 45
doradca.antkowiak@odnpoznan.pl

Banasiewicz Jolanta
język polski Poznań

Szkoła Podstawowa nr 88 im. Poznańskich Koziołków; Poznań; ul. Swoboda 53

61 867 42 21
doradca.banasiewicz@odnpoznan.pl

Bentyn Anna
pedagog, świetlica szkolna Gniezno

Gimnazjum nr 2, Gniezno, ul. Pocztowa 11

614264609
doradca.bentyn@odnpoznan.pl

Brzostowska Maria
religia Poznań - Stare Miasto, Poznań - Nowe Miasto, Poznań - Jeżyce, dekanaty: czerwonacki, stęszewski, swarzędzki

ZSGL nr 37, Poznań, os. Wichrowe Wzgórze 111

618208203
doradca.brzostowska@odnpoznan.pl

Chobot - Kłodzińska Marzanna
przyroda Poznań

SP 79 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3, Poznań, ul. Jesionowa 14

Doradca przebywa na urlopie zdrowotnym od 01.09.2016 do 31.08.2017

618321412
doradca.chobot-klodzinska@odnpoznan.pl

Dynowska Małgorzata
Zajęcia techniczne, technika Poznań

Gimnazjum nr 22, Poznań, ul. Leszka 42

618768242
doradca.dynowska@odnpoznan.pl

Dziel Anna
historia, wos Gniezno

Gimnazjum nr 1 Gniezno, ul. Świętego Jana 2A

614261696
doradca.dziel@odnpoznan.pl

Gałązka-Kozłowska Agnieszka
Język polski Powiat poznański

Zespół Szkół nr 1, Swarzędz, os. Mielżyńskiego 5a

Doradca przebywa na zwolnieniu lekarskim

61 8172281
doradca.galazka-kozlowska@odnpoznan.pl

Gałęska Ewa
matematyka Poznań

ZSB nr 1, Poznań, ul. Rybaki 21/10

618534511
doradca.galeska@odnpoznan.pl

Gąbka Halina
edukacja wczesnoszkolna Poznań

SP nr 34, Poznań, os. Bolesława Śmiałego 107

618236221
doradca.gabka@odnpoznan.pl

Golik-Czarnecka Anna
języki obce powiat poznański

Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich; Swarzędz Os. Mielżyńskiego 5

61 817 22 81
doradca.golik-czarnecka@odnpoznan.pl

Gorączniak Elżbieta
język niemiecki Poznań

IV LO im. KEN, Poznań, ul. Swojska 6

618417771
doradca.goraczniak@odnpoznan.pl

Gruchalska –Matuszak Karolina
Etyka Poznań

Zespół Szkół nr 4, Poznań, ul. Brandstaettera 1

61 8204712
doradca.gruchalska-matuszak@odnpoznan.pl

Herbst-Buchwald Ksenia
Język niemiecki Poznań

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2, Poznań, ul. Żonkilowa 34

618677916
doradca.herbst-buchwald@odnpoznan.pl

Judek Dariusz
historia, wos Poznań

Gimnazjum nr 61, Poznań, ul. Słowackiego 58/60

618417719
doradca.judek@odnpoznan.pl

Kaczmarek Hanna
pedagog ds. szkół specjalnych i integracyjnych Poznań

OSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Poznań ul. Szamarzewskiego 78/82 

Doradca przebywa na zwolnieniu lekarskim do 15.05.2017

618473095
doradca.hkaczmarek@odnpoznan.pl

Kaczmarek Małgorzata
geografia Poznań

Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 im. Joachima Lelewela, 61-727 Poznań, ul. Działyńskich 4/5

618522464
doradca.kaczmarek@odnpoznan.pl

Kalemba-Borowczak Magdalena
język polski gmina Granowo

ZSP- Gimnazjum, Granowo, ul 3 Maja 1a

614472040
doradca.kalemba- borowczak@odnpoznan.pl

Karczyńska Grażyna
matematyka Poznań

SP 79 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 , Poznań, ul. Jesionowa 14

618321412
doradca.karczynska@odnpoznan.pl

Koronowska Elżbieta
religia Leszno, dekanaty: leszczyński, święciechowski, rydzyński, borecki, gostyński, jutrosiński, krzywiński, krobski, przemęcki, rawicki

ZSR-B, Leszno, ul. 1 Maja 1

655299430
doradca.koronowska@odnpoznan.pl

Krąkowska Ewa
edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne Poznań

Szkoła Podstawowa nr 46; Poznań; ul. Inowrocławska 19

61 870 93 50
doradca.krakowska@odnpoznan.pl

Kuźmińska Natalia
język polski Poznań

Gimnazjum nr 12, Poznań, os. Stefana Batorego 101

Doradca przebywa na urlopie macierzyńskim

618217131
doradca.kuzminska@odnpoznan.pl

Lubońska Magdalena
wychowanie przedszkolne Gniezno

Przedszkole nr 6, Gniezno, ul. Wiosenna 7

614261295
doradca.lubonska@odnpoznan.pl

Łobza Hanna
biblioteka Poznań

SP nr 34, Poznań, os. B. Śmiałego 107

618236221
doradca.lobza@odnpoznan.pl

Maciejewski Paweł
religia Poznań - Łazarz, Poznań - Rataje, Poznań - Winogrady, dekanaty: kościański, międzychodzki, obornicki, pniewski, przeźmierowski, szamotulski, wolsztyński, zbąszyński

III LO, Poznań, ul. Strzelecka 10

618524650
doradca.maciejewski@odnpoznan.pl

Makowska Anna
wychowanie fizyczne Poznań

Gimnazjum Nr 6, Poznań, os. Przyjaźni 136

618200662
doradca.makowska@odnpoznan.pl

Mielcarz Katarzyna
język angielski Poznań

SP Nr 15, Poznań, os. Jana III Sobieskiego 105

618234461
doradca.mielcarz@odnpoznan.pl

Misiorna Dorota
matematyka miasto i gmina Oborniki

ZS Oborniki, ul. Obrzycka 88

612970273
doradca.misiorna@odnpoznan.pl

Nowak Ewa
świetlica szkolna Poznań

SP nr 80, Poznań, ul. Pogodna 84

Doradca przebywa na urlopie dla poratowania zdrowia od 01.01.2017 do 31.12.2017

618610524
doradca.nowak@odnpoznan.pl

Nowak Marek
edukacja dla bezpieczeństwa Poznań

Zespół Szkół Komunikacji, Poznań, ul. Fredry 13

61 852 06 42 w.133
doradca.mareknowak@odnpoznan.pl

Ochmańska Aneta
język angielski powiat grodziski

LO, Grodzisk Wielkopolski, ul. 3 Maja 7

614445398
doradca.ochmanska@odnpoznan.pl

Paprzycki Kazimierz
fizyka powiat obornicki

ZS Objezierze 4

612966276
doradca.paprzycki@odnpoznan.pl

Pempera Ryszard
język polski Poznań

ZS z Oddz. Sport. Nr 1, Poznań, os. Pod Lipami 106

618200591
doradca.pempera@odnpoznan.pl

Piasecka Zdzisława
przedmioty ekonomiczne, przedsiębiorczość Poznań

ZSZ Łączności, Poznań, ul. Przełajowa 4

Doradca przebywa na urlopie zdrowotnym do 31.07.2018

618250011
doradca.piasecka@odnpoznan.pl

Piątas Grzegorz
język polski miasto i gmina Nowy Tomyśl

Gimnazjum, Nowy Tomyśl, os. Północ 25

614421061
doradca.piatas@odnpoznan.pl

Piechota Dorota
wychowanie przedszkolne miasto i gmina Nowy Tomyśl, gmina Miedzichowo

Przedszkole nr 1, Nowy Tomyśl, ul. Barteckiego 5

614422613
doradca.piechota@odnpoznan.pl

Piotrowska Grażyna
język polski Gniezno

Gimnazjum nr 3, Gniezno, ul. Paczkowskiego 13

614282020
doradca.piotrowska@odnpoznan.pl

Plich-Sitarz Iwona
fizyka Poznań

ZSO nr 7  Poznań, ul. Krakowska 17 A

618524622
doradca.plich-sitarz@odnpoznan.pl

Polonis-Borodynko Katarzyna
chemia Poznań

Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealny nr 37;  Poznań; Os. Wichrowe Wzgórze 111

61 820 82 03
doradca.polonis-borodynko@odnpoznan.pl

Połeć Róża
język polski Poznań

III LO im. św. Jana Kantego , ul. Strzelecka 10

618524650
doradca.polec@odnpoznan.pl

Posieczek-Cierpiałek Renata
język polski Poznań

ZSB nr 1, Poznań, ul. Rybaki 17

618542753
doradca.posieczek-cierpialek@odnpoznan.pl

Rączka Agnieszka
języki obce Gniezno

Gimnazjum nr 1, Gniezno, ul. św. Jana 2a

614261696
doradca.raczka@odnpoznan.pl

Rosińska Marzena
język angielski Poznań

Gimnazjum Nr 6, Poznań, os. Przyjaźni 136

618200662
doradca.rosinska@odnpoznan.pl

Skoczylas Wiesława
wychowanie fizyczne miasto i gmina Nowy Tomyśl

Gimnazjum, Nowy Tomyśl, os. Północ 25

614421061
doradca.skoczylas@odnpoznan.pl

Skrzypczak Hanna
biologia Poznań

LO św. Marii Magdaleny, Poznań, ul. Garbary 24

618527705
doradca.hskrzypczak@odnpoznan.pl

Skrzypczak Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna Poznań

SP nr 74, Poznań, ul. Trybunalska17/25

616621837
doradca.kskrzypczak@odnpoznan.pl

Sołtysiak Hanna
religia Poznań - Piątkowo, Poznań -Starołęka, dekanaty: bukowski, grodziski, luboński, lwówecki, wroniecki

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, Poznań, ul. Tarnowska 27

618798090
doradca.soltysiak@odnpoznan.pl

Staniś-Rzepka Joanna
religia dekanaty: średzki, kórnicki, nowomiejski, kostrzyński, czarnkowski, wieleński, śmigielski, śremski

SP Śnieciska, ul. Parkowa 3

612857626
doradca.stanis-rzepka@odnpoznan.pl

Surdyk-Fertsch Wiesława
historia, wos gmina Skoki

Gimnazjum nr 1, Skoki, ul. Rogozińska1

618124722
doradca.surdyk-fertsch@odnpoznan.pl

Winnicki Krzysztof
informatyka Poznań

Szkoła Podstawowa nr 91 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Józefa Wybickiego; Poznań, ul. Promyk 4

61 861 81 76
doradca.winnicki@odnpoznan.pl

Witczak Beata
wychowanie do życia w rodzinie Poznań

ZSL-T, Poznań, ul. 28 Czerwca 1956r. 352/360

618320033
doradca.witczak@odnpoznan.pl

Witkiewicz Elżbieta
plastyka Poznań

Gimnazjum 22, Poznań, ul. Leszka 42

618768242
doradca.witkiewicz@odnpoznan.pl

Wodała Grażyna
biblioteka szkolna Poznań

V LO, Poznań, ul. Zmartwychwstańców 10

618333831
doradca.wodala@odnpoznan.pl

Ziomek Renata
biologia Poznań

ZSGL nr 37, Gimnazjum 9, Poznań, os. Kosmonautów 111

618208203
doradca.ziomek@odnpoznan.pl