www.odnpoznan.pl Ustaw jako stronę startową Pomoc Szybki kontakt Zamówienia (0)
certyfikaty_i_nagrody iso akredytacja

zamow news

XXIII Targi Edukacyjne - Kierunek Bezpieczeństwo

W dniach 1-3 marca 2019 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się XXIII Targi Edukacyjne pod hasłem „Kierunek Bezpieczeństwo”. W tym roku odwiedziła je rekordowa ilość zwiedzających – ponad 50 000 osób!

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu zaproponował szeroką ofertę szkoleniową dla nauczycieli. W trzydziestu atrakcyjnych konferencjach, wykładach i warsztatach uczestniczyło 1250 osób. To ważne wydarzenie edukacyjne i kulturalne było miejscem spotkań wielu nauczycieli, zainteresowanych trendami nowoczesnego, bezpiecznego nauczania. Swoje konferencje oraz warsztaty zaproponowały także Ośrodki i Centra Doskonalenia Nauczycieli z Leszna, Kalisza, Konina i Piły oraz placówki oświatowe prowadzone przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

W czasie Targów pedagodzy mieli możliwość wymiany doświadczeń i zapoznania
z ciekawymi projektami, dotyczącymi bezpieczeństwa, także w sieci. Słowo bezpieczeństwo odmieniane było na wiele sposobów.

Cieszymy się, że nasza oferta spotkała się z tak pozytywnym odbiorem.
Dziękujemy za ciekawe wnioski, które powstały w trakcie naszych licznych rozmów.
Do zobaczenia w przyszłym roku!

Targom Edukacyjnym towarzyszyły Poznańskie Targi Książki oraz w pierwszym dniu Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC.

Podczas Targów Edukacyjnych Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu realizował akcję charytatywną dla podopiecznych Fundacji Na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Nowa Nadzieja" w Kaliszu.
Na naszym stoisku udostępniliśmy 5 rowerów stacjonarnych. Kilometry kręcili wszyscy, chętnych nie brakowało! Razem przejechaliśmy 2100 cennych km, które zostały zamienione na pieniądze – 2000 zł, które przekazaliśmy na ręce przedstawicielki Fundacji.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w akcji oraz firmom: IMAGE za wsparcie finansowe, a firmie CITYZEN za udostępnienie rowerów.
 


 

Organizatorzy:

     Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego                     

 
Patronat: