Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu strona główna | mapa strony | powiadom znajomego
Pomniejsz Powiększ

Struktura organizacyjna

Kierownictwo

Ewa Superczyńska - dyrektor
tel. 61 858 47 34, pokój 2
ewa.superczynska@odnpoznan.pl

 

Stefania Misiarek - wicedyrektor
tel. 61 858 47 24, pokój 3
stefania.misiarek@odnpoznan.pl

 

Piotr Waśko - wicedyrektor
tel. 61 858 47 52, pokój 4
piotr.wasko@odnpoznan.pl

 

Pracownia Kształcenia Ustawicznego

Zadania 
Projektowanie i prowadzenie form dokształcania i doskonalenia zawodowego nauczycieli.

Iwona Wysocka - kierownik
tel. 61 858 47 35, pokój 7
iwona.wysocka@odnpoznan.pl

 

Teresa Bilkiewicz-Siemińska - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 46, pokój 10
teresa.sieminska@odnpoznan.pl

 

Violetta Chruścicka-Woś - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 54, pokój 10
violetta.wos@odnpoznan.pl

 

Roman Dwulit - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 62, pokój 10
roman.dwulit@odnpoznan.pl

 

Elżbieta Gorączniak – nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 76, pokój 18
elzbieta.goraczniak@odnpoznan.pl

 

Ewa Górczak – nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 57, pokój 18
ewa.gorczak@odnpoznan.pl

 

Jolanta Liskowska - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 28, pokój 12
jolanta.liskowska@odnpoznan.pl

 

Andrzej Surdyk - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 53, pokój 11
andrzej.surdyk@odnpoznan.pl

 

Iwona Wesołowska - nauczyciel konsultant
 tel. 61 858 47 30, pokój 11
iwona.wesolowska@odnpoznan.pl

 

Urszula Wittchen - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 32, pokój 11
urszula.wittchen@odnpoznan.pl

 

Pracownia Wspomagania Szkół i Doradztwa

Zadania 
koordynowanie procesu wspomagania szkół w realizacji programów rozwojowych; organizowanie i prowadzenie doradztwa metodycznego dla nauczycieli

Gabriela Wojciechowska - kierownik
tel. 61 858 47 22, pokój 16
gabriela.wojciechowska@odnpoznan.pl

 

Olga Gałuszek - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 49, pokój 15
olga.galuszek@odnpoznan.pl

 

Małgorzata Hypś-Wolińska - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 23, pokój 11
malgorzata.wolinska@odnpoznan.pl

 

Alina Płaziak–Janiszewska - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 33, pokój 12
alina.janiszewska@odnpoznan.pl



Teresa Radomska - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 31, pokój 12
teresa.radomska@odnpoznan.pl

 

Justyna Szychowiak - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 61, pokój 15
justyna.szychowiak@odnpoznan.pl

 

Renata Toboła - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 30, pokój 12
renata.tobola@odnpoznan.pl

 

Pracownia Informacji i Organizacji Szkoleń

Zadania 
gromadzenie, przetwarzanie i upowszechnianie informacji pedagogicznej, organizacja szkoleń

Tadeusz Nowik - kierownik
tel. 61 858 47 45, pokój 19
tadeusz.nowik@odnpoznan.pl

 

Joanna Marchewka - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 64, pokój 6
joanna.marchewka@odnpoznan.pl

 

Dorota Mursztyn - nauczyciel konsultant
tel. 61 858 47 80, pokój 6
dorota.mursztyn@odnpoznan.pl

 

Biuro Projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020

Dyrektor Projektu
Piotr Waśko   
tel. 61 8584 752  piotr.wasko@odnpoznan.pl

Kierownik Projektu   
Agnieszka Kalisz   
tel. 61 8584 736    agnieszka.kalisz@odnpoznan.pl

Asystent Kierownika Projektu   
Krystyna Krzak-Marcinkowska   
tel. 61 8584 769    krystyna.marcinkowska@odnpoznan.pl

Sekretarz Projektu  
Agnieszka Borowiecka  
tel. 61 8584 779    agnieszka.borowiecka@odnpoznan.pl

Specjalista – Księgowy Projektu   
Mariusz Śmietański   
tel. 61 8584 738    mariusz.smietanski@odnpoznan.pl



Autor: Michał Nienartowicz (2012-09-07 11:18:00)
Osoba publikująca: Michał Nienartowicz (2012-09-07 11:18:00)
Data ostatniej aktualizacji: 2018-01-17 15:28:54
Drukuj | Historia zmian


CSS2 Valid XHTML Valid